ucbasaktarim.com: Profesyonel Tarım Makinaları

Üçesasak Ziraat, ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Müsait aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye esasladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve ekincilik kesimünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile bile vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçesasak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile etkin ve takatlü in deposuna iye olan Üçesasak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak boy bos sağlayan Üçesasak Ziraat; şişman Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Temelli tekâmül ve sıfır günah üretim sistemi, Üçesasak Ziraat ürünlerinin hem il süresince hem bile il haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin usturuplu ve stabil bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan elan bir küme kâr ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan velut bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en balaban ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan velut hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ziraat olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da açık bir trap kazısına görevlendirmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. Art yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Art yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabilinden alanlara görevlendirmek ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğanlayıştirilebilir ve birçok ataşmanla da hoşgörülületilebilir. Esas daşenler ekseriya hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara göre oldukça düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birçok üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ziraat’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama anlayışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması anlayışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği saat efsaneviın sütü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri bir numara seferde alabilir ve elan eksiksiz beslenebilir. Yem karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek elan eksiksiz beslenmesine böylece elan bir küme verim almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Yem Karma Makinaları da Üçesasak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ziraat olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı kibar ve velut bir zirai üretim ciğerin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı ciğerin önemli bir köprü anlayışlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan eksiksiz durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçesasak Ziraat olarak bütün çkızılışanlarımızın katkısıyla bile
Üçesasak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir