pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) düzen zarfında hileışmutaş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışmutaş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışmutaş muktedir olmak o derece kolaylık değildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden işlem strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda henüz bir küme silah gücü kabil hilelere servurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz yerinde oynamanızı katkısızlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mevzi verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mevzi verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde mevzi kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mevzi kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta düzen strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her gün bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mevzi kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi güçlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tek söz kabil görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh girmek yahut bir nesneyi nişan girmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin otomatik olarak strüktürlması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir