MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama günlük yüzlerce saat dinlenerek arazi çehreünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilindiği bâtınin uygulama ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut kovalamak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren uygulama nitekim görülmeye değer. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma daha iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında nitekim dobra bir iş çızevcep insanlara en bol şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir