İzmir Apartman Yönetimi

Bu karmaşık hava ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, şişko konutların üzerine insanoğluın eskisi kadar bildirişim zarfında olmamalarını sağlayan sosyalleşme problemleri de bir araya ulaşınca yaşanan bu kargaşa platformının düzene girmesi derunin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik evetğundan bu patronaj ile yanında apartman derunin bir menajer seçiliyor.

Apartman yönetimi kimlerden oluşur ve görevleri nelerdir?
Apartman yönetimi derunin ilk olarak yöneticinin seçilmesi gerekir. Kanunlar yaparken apartman yönetimi kimlerden oluşur sorusunun cevabını öğrenmek ve buna ilgilı eğleşmek önemlidir. Apartman yöneticisi oylar ile seçilir ve seçildikten sonra temelı görevleri vardır. Bu görevler;

· Apartman sakinleri aracılığıyla varsa ev sahibi ve yan sahipleri aracılığıyla belirlenen kararları namına getirir,

· Apartmanın korunması, hizmetı, tamiratı ve tedbirleri üzerine bütün yetkilere sahiptir.

· Umumi patronaj işçilikleri, arılık ve hizmet işçilikleri, asansör, kalorifer, elektrik, asayiş ve sigorta işçiliklerinden sorumludur.

· Umumi olarak bütün hizmet, tamirat, arılık ve öbür giderler derunin apartman sakinlerinden belirlenen tarihlerde aidat alarak apartman ihtiyaç ve giderleri derunin maddi dayak kızılır.

· Tüm gelir ve giderleri defterde tutar ve aldığı aidatların makbuzunu keser.

Apartman sakinleri aracılığıyla bir apartman yöneticisi atanamaz ise bu durumda devreye Hevesli Apartman Yöneticisi girer.

Hevesli Apartman Yöneticiliği Nedir?
Tıknaz hayat alanlarının artması ile temelı iş kolları ortaya çıkmaktadır. Hevesli Apartman Yöneticiliği de bu iş kollarından biridir.

Son yıllarda iş gücü ve insanoğluın zamanla yarışırken kendi işçilikleri haricinde farklı bir işçilike çağ ayıramamalarının majör bir iş olması suratünden apartmanda canlı kişilerin genellikle bu tür yöneticilik işçilikleriyle ilgilenecek vakitlerinin olmaması lakin ıztırari olan bu durumu yapmaları genellikle apartman evetşantısında sorunlara erkân açıyor. Bu problemleri dışarıdan meraklı kişilerin düzenlemesi herkesi bu anlamda mutlu fail bir durumdur. Kesilme maliklerinin bu süreci basitçe bir şekilde çözmek istemeleri üzerine bu alanda spesiyalist kişilerden dayak kızılıyorlar.

Apartman yönetimini dışarıdan tarafsız ve spesiyalist kişiler aracılığıyla dokumalmasının apartman sakinleri arasındaki ortaya çıkabilecek temelı problemlerı ortadan kaldırıyor. Elan derneşik, otoriter ve uz bir şekilde patronaj esenlanmış oluyor. Bu meraklı apartman yöneticiliği üzerine sertifika programları bulunmaktadır. Yetişek kızılınan bu yöneticilik sistemi iş istidamı açısından da majör bir örutubet taşımaktadır.

izmir apartman yönetimi
İzmir apartman Yönetim firmaları
İzmir Bina Yönetim firmaları
İzmir Site Yönetim firmaları
izmir apartman yönetimi şirketleri
izmir apartman Yöneticiliği
izmir Bina Yöneticiliği
izmir Site Yöneticiliği
Profesyonel Apartman yöneticiliği İzmir
Profesyonel Apartman yöneticiliği ücretleri
Apartman Yönetimi firmaları Fiyatları izmir
İzmir Apartman yöneticiliği Fiyatları
İzmir Dışarıdan yönetici ücretleri
Kurumsal Site yönetimi İzmir
Profesyonel Site Yönetimi İzmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir